17.12.2012, 18:00

Вечір пам'яті та прем'єра вистави

16 грудня у Стрию в приміщенні Народного дому вул.Народна,8 відбувся концерт пам’яті Народного артиста України Івана Мацялка. В ньому прийняли участь його брат Михайло Мацялко, Марія Шалайкевич, вдова Валентина Мацялко, молодий співак Руслан Кушина, скрипаль-віртуоз Роман Касперський, самодіяльний артист Михайло Золотуха та його гурт “Говерла”. До присутніх звернувся Народний депутат України Олег Канівець за сприяння якого відбувся даний захід.

15 грудня в приміщенні міського будинку культури вул.Крушельницької,18 відбулася премє”ра вистави – комедії “Тато на заручинах” у виконанні самодіяльних артистів народного театру “Перелаз”, режисер - Іван Нагірний.