20.12.2012, 22:27

Розпочала роботу чергова сесія Стрийської міської ради

18 грудня у Стрию в приміщенні міського будинку культури вул.Крушельницької 18 відбулося засідання XV сесії міської ради VI демократичного скликання. На порядку денному було розглянуто 36 питань, серед яких, – виконання міського бюджету, внесення змін до бюджету та Програми соціального та економічного розвитку на 2012 рік, затвердження статуту МККП, затвердження ефективної схеми теплопостачання Стрия, звільнення від сплати за оренду нежитлових приміщень, затвердження програми проведення інвентаризації земель м.Стрия, затвердження технічно документації з землеустрою, затвердження програми сприяння розвитку кримінально-виконавчої інспекції на 2013 – 2015 рік, реформування охорони м.Стрия тощо. Сесія продовжить роботу 25 грудня 2012 року.