03.01.2013, 18:04

Міський голова Стрия провів виробничу нараду з керівниками комунальних служб та підрозділів виконкому

2 січня у Стрию міський голова Роман Шрамов’ят провів виробничу нараду з керівниками місцевого самоврядування. Були обговорені питання підготовки рішень до засідання виконкому міської ради, проведення урочистої Академії до Свята Злуки, підготовки в наступному місяці заходів до дня міста, початку робіт по реалізації програми економічного та соціального розвитку, подолання заборгованості по оренді землі та рекламні щити, зміцнення загальної та виконавської дисципліни тощо.