12.03.2013, 09:10

Відкрито меморіальну дошку на вул.Дрогобицькій

10 березня у Стрию на фасаді будинку №13 на вул.Дрогобицькій урочисто відкрито меморіальну дошку де написано, що з квітня 1995 року тут проживали сестри Провідника української нації Степана Бандери почесні громадяни міста Стрия Володимира та Оксана. На мітингу відбулося освячення дошки отцем Тарасом, до присутніх звернулися громадські діячі зі Стрия, Дрогобича, Трускавця, Львова, які представляли “Просвіту”, КУН, Братство ОУН-УПА, Товариство політв”язнів та репресованих, козацьку організацію, були також присутні представники В/О “Свобода”.