15.03.2013, 19:39

У Стрию відсвяткували річницю підняття національного прапора

14 березня у Стрию відбулися урочистості з нагоди 23 річниці підняття національного, згодом державного, синьо-жовтого прапора, вперше в Україні, над будівлею Стрийської міської ради, ініційовані спілкою громадських організацій “Новий Стрий”. Відбулася хода та посвячення отцем Іваном Барабашем великого прапора стрийської громади на території Меморіального комплексу “Борцям за волю України” Були зачитані вітання заступника голови Верховної Ради України В.Кошулинського, Народного депутата О.Канівця, Адмірала України І.Тенюха, до присутніх звернулися Євген Тиченко та інші представники громадських організацій міста.