22.03.2013, 15:36

Ювілей військової частини

18 березня у Стрию військова частина А-2847 відзначила 70-річчя від дня її сформування. Напередодні у приміщенні клубу частини відбулося урочисте засідання з цієї нагоди. Присутніх привітав заступник командувача Повітряного командування Захід ЗС України генерал – майор Іван Теребуха, командир частини полковник Сергій Бутримович, представники міської та районної влади, громадських організацій, ветерани частини, гості. Відбувся концерт за участю гурту “Говерла”, художній керівник Михайло Золотуха.