22.03.2013, 15:39

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

21 березня у Стрию відбулося засідання виконкому міської ради. На порядку денному розглядалося 26 питань, серед яких, - виконання Програми зайнятості населення міста на 2012-2014 р., заходи щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей та молоді влітку 2013 р., організація безплатного гарячого харчування для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування і дітей із малозабезпечених сімей, що виявлені додатково, надання одноразової грошової допомоги громадянам міста, вирішення правових аспектів захисту дітей, переоформлення договорів найму житла з громадянами, надання в оренду нежитлових приміщень, затвердження умовної частки земельної ділянки вбудованого приміщення для нарахування плати за землю, дозвіл на виготовлення будівельних паспортів громадянам м. Стрия, затвердження складу містобудівельної ради при відділі архітектури та містобудування тощо.