28.03.2013, 09:06

Актуалізація генерального плану м.Стрия

На виконання рішення колегії Управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації від 12 лютого 2013 року, з метою вирішення питань розвитку, містобудівного освоєння території та активізації інвестиційної діяльності до моменту розроблення, проведення громадського обговорення, експертизи та затвердження нової містобудівної документації відділом архітектури і містобудування міськвиконкому проводиться підготовча робота з актуалізації наявного генерального плану м.Стрия, розробленого у 1974 році Львівським філіалом Українського державного інституту проектування міст «Діпроміст» (тепер «Містопроект»), а також містобудівних обгрунтувань і детальних планів території, розроблених та затверджених протягом 2000-2012 років, стосовно їх актуальності та можливості подальшого використання.

Громадське обговорення наявної містобудівної документації, разом з її розглядом містобудівною радою, відбудеться о 16.00 год. 29 квітня 2013 р. в приміщенні міськвиконкому (м.Стрий, вул.Т.Шевченка, 71, каб. 38).

Для ознайомлення з наявною містобудівною документацією, надання пропозицій та зауважень слід звертатись до 26 квітня 2013 р. (включно) у відділ архітектури і містобудування Стрийського міськвиконкому (м.Стрий, вул.Т.Шевченка, 71, каб.37, контактний телефон 7-12-42).

Відділ архітектури і містобудування міськвиконкому