28.03.2013, 09:12

ДПІ консультує: електронна звітність – це швидкий, зручний та надійний спосіб подання звітності

Подання податкової звітності в електронному вигляді - пріоритетний напрям у розвитку партнерських стосунків між органами державної податкової служби та платниками податків.

ДПІ у Стрийському районі Львівської області ДПС нагадує платникам податків, що з 30 травня 2012 року Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби (АЦСК ІДД ДПС) розпочав надання платникам податків безоплатних послуг електронного цифрового підпису за адресою: 79003, м.Львів, вул.Стрийська, буд. 35, в приміщенні Центру обслуговування платників податків, кабінет №133, тел. (032) 297-39-85. Також у Дрогобичі відкрито пункт обласного відділу реєстрації користувачів, який також обслуговуватиме платників податків Стрийщини, Борислава і Трускавця. Інформацію щодо роботи сектору реєстрації користувачів можна отримати за телефоном (244) 3-59-71, або у каб. № 6 Дрогобицької ОДПІ. Також можна скористатися офіційним веб-сайтом АЦСК ІДД ДПС - www.cskidd.gov.ua.

Цифровий електронний підпис дає можливість швидко та комфортно подавати не тільки податкову звітність. Зараз ним можна скористатися для декларування товарів і транспортних засобів з використанням електронної митної декларації, а в подальшому електронний підпис буде застосовуватись для подання звітності до Пенсійного фонду.

Ключ цифрового підпису також дає можливість користуватися електронними сервісами податкової служби, які постійно розширюються.

Безкоштовний сервіс податкової служби став альтернативою придбання цифрового підпису в комерційних установах та дозволив платникам заощаджувати кошти.

Шановні платники податків! Не зволікайте, а скористайтеся послугою Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби та відчуйте переваги подання звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у Стрийському районі Львівської області ДПС