28.03.2013, 18:27

До відома суб’єктів підприємницької діяльності: акція "Барвиста Україна"

20-23 серпня 2013 р. в рамках щорічної виставкової акції «Барвиста Україна», на виконання Указу Президента України від 24.09.2005 р. № 1337, доручення Кабінету Міністрів України від 05.02.2013 р. № 4072/1/1-13 буде проведено Всеукраїнський Конкурс «Кращий вітчизняний товар 2013 року».

Метою проведення конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар року» є розгортання міжрегіонального співробітництва , пропаганда здобутків вітчизняних товаровиробників, розширення їх зовнішньоекономічних зв’язків та сприяння залученню інвестицій в економіку регіонів. Участь у Конкурсі сприятиме розширенню кола ділових партнерів, популяризації власної продукції і послуг, збільшенню обсягів їх реалізації.

Отримати бланк заяви на участь та ознайомитись з умовами участі у Всеукраїнському конкурсі «Кращий вітчизняний товар 2013 року» можна у відділі економіки міськвиконкому (каб. 16, тел.. 7-04-33).

Міськвиконком