01.04.2013, 10:00

Зустріч з Олександром Ірванцем

29 березня в читальному залі Центральної міської бібліотеки ім. М.Шашкевича відбулась зустріч з членом Спілки письменників України, письменником Олександром Ірванцем з м.Ірпінь. Цікавою і змістовною була його розповідь про стан сучасної української літератури. Автор читав поезію, переклади з білоруської мови, розповів про свої напрацювання в різних жанрах і прозі, драматургії і написанні сценарію до фільму «Поводир», який влітку цього року вийде на екрани. Поділився О.Ірванець з присутніми і своїми творчими планами.