02.04.2013, 11:15

Зустріч-спогад про Богдана Януша

1 квітня в музеї меморіального комплексу «Борцям за волю України» відбулася зустріч-спогад по вшануванню пам’яті стрийського художника, поета Богдана Януша та презентація його виставки малярства, на якій були присутні рідні, друзі, члени літературно-мистецького об’єднання «Хвилі Стрия» і мистецького об’єднання «Стрий Ко», «Стрияни». На зустрічі прозвучало багато хороших слів про поета і художника Богдана Януша, який відійшов від нас в інший світ 10 років тому і який залишив добрий слід в історії нашого міста. Нам у спадок залишилися його картини, на яких оживає природа рідного краю, і збірки поезій «Кришталеві дзвони», «Відлуння пройдених доріг», «Рубаї».