Стрийська міська радаСтрийська міська рада

офіційний сайтофіційний сайт

Стрийська міська рада - Новини


 

03.04.2013, 17:17

Кампанія декларування 2013 – триває

ДПІ у Стрийському районі Львівської області ДПС наголошує, що у відповідності до норм Податкового кодексу України, щороку з 1 січня до 1 травня в Україні триває кампанія, яка зобов'язує кожного громадянина України задекларувати свій майновий стан та доходи. Річна декларація за 2012 рік подається до 1 травня 2013 року, тобто граничним строком подання декларації є 30.04.2013 року.

Суттєвою відмінністю цьогорічної кампанії є обов'язок платників податку — фізичних осіб подавати річну податкову декларацію, якщо протягом 2012 року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) їм у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищувала 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2012 р. — 128 760 грн. (1073 грн. х 120), та проводити перерахунок сум податку за ставками 15 (17)% за новими правилами.

При цьому необхідно враховувати, що оподатковувані доходи, нараховані (виплачені, надані) платникам податку у 2012 році, інші, ніж зазначені вище, не беруть участі у проведені такого перерахунку.

ДПІ у Стрийському районі Львівської області ДПС звертає увагу на те, що особливістю цьогорічної кампанії декларування доходів стала можливість подання декларацій за допомогою Інтернету. Впроваджено новий сервіс «Заповнення декларації про майновий стан і доходи».

На офіційному веб-порталі податкової служби (www.sts.gov.ua) розміщено спеціальний банер, в якому детально роз’яснений порядок заповнення податкової декларації та додатків до неї.

Працівники податкової служби звернуються до всіх мешканців міста з проханням не зволікати з поданням декларацій про отримані доходи.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у Стрийському районі


НазадВсі новини
 


Стрийський міський голова
Олег Канівець


Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

ГАРЯЧА ІНТЕРНЕТ-ЛІНІЯ
з питань ЖКГ

Що думають стрияни про Голодомор

ВАЖЛИВО!


На допомогу сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту та екстремальних ситуаціях

Про порядок дій з отриманням інформації про вчиненння (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру

Введення в дію оновленої нормативно-грошової оцінки земель міста Стрия

 

НАША АДРЕСА:

82400, Львівська обл.,
 м. Стрий, вул. Шевченка, 71, тел. (03245) 52434, факс (03245) 71271

Економічний форум у Львові

Прогноз погоди у Стрию

Прогноз погоди в Стрию на найближчий місяць


СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини

На початок сторінки


Каталог україномовних сайтів [Vox.com.ua] Портал українця

© Стрийська міська рада, 2007-2020
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове