05.04.2013, 14:27

Підготовка до відзначення 200-ліття з дня народження Т.Шевченка

Заступник міського голови Т.Гайдукевич провела засідання оргкомітету з відзначення 200-ліття з дня народження Т.Шевченка. Вона ознайомила присутніх із складом оргкомітету, затвердженого розпорядженням міського голови і наголосила на тому, що членам оргкомітету належить провести велику роботу по підготовці заходів з відзначення цієї важливої дати. Присутні на засіданні висловлювали свої пропозиції щодо святкування ювілею Т.Шевченка. Ряд слушних пропозицій подали представники громадсько-культурних організацій. Внаслідок обговорення оргкомітет розробить загальноміські заходи в рамках підготовки до відзначення ювілейної дати – 200-ліття з дня народження Т.Шевченка.