05.04.2013, 14:33

Жити по совісті комфортніше, ніж ховатися у тіні

Податок з доходів фізичних осіб – основний бюджетоутворюючий податок, який повернеться до нас у вигляді пенсій, зарплат працівникам бюджетної сфери, розвитку соціальної сфери.Декларування доходів громадянином – це прояв поваги до країни, у якій ти живеш, де навчаються чи працюють твої діти, зростають онуки.

Хочеться повноцінно жити на цій землі, дихати на повні груди, користуватися всіма благами, які надбало людство.І коли кожен з нас розумітиме, що саме від рівня його податкової культури залежить міць і добробут держави, тоді ми досягнемо мети.

Віримо у свідомість і порядність своїх земляків.

Поспішімо задекларувати отримані доходи у 2012 році які підлягають обов”язковому декларуванню, а саме ті доходи, які отримані не від податкових агентів.

Декларація подається до державної податкової інспекції за місцем проживання до 1 травня 2013 року.

Консультації щодо її заповнення можна отримати безкоштовно у ЦОПП ДПІ у Стрийському районі Львівської області ДПС в залі №3 за адресою м. Стрий вул.. Сколівська,7.

В телефонному режимі звертайтесь за консультацією по заповненню декларації про отримані доходи за номерами телефонів: 5-56-67 та 5-20-48.

Шановні громадяни! Запрошуємо сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати декларації!

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у Стрийському районі