07.04.2013, 10:55

Звітність про використання РРО - в електронному вигляді

З 01 січня 2013 року, відповідно до вимог Закону України від 06.07.1995 р. №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", суб'єктам господарювання необхідно подавати звітність про використання РРО до органів державної податкової служби в електронному вигляді на базі технології, розробленої Національним банком України, за допомогою дротових та бездротових каналів зв`язку.

В умовах перетворення податкової від фіскального органу до сервісної служби основною метою прийняття зазначених норм є створення більш комфортних умов для суб'єктів господарювання в частині надання можливості подання звітності про використання РРО в електронному вигляді, а також зменшення їх витрат на утримання касової техніки за рахунок економії на друкуванні паперової контрольної стрічки.

Для суб’єктів господарювання існує два способи для виконання вимог законодавства: шляхом придбання нової касової техніки, а саме РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або шляхом доопрацювання існуючої касової техніки та приєднання до неї відповідних модемів для передачі даних.

ДПІ у Стрийському районі Львівської області ДПС нагадує суб’єктам господарювання, щоб не зволікали з термінами проведення переоснащення існуючих (придбанням нових) моделей РРО, так як з 1 липня 2013 року за неподання звітності в електронному вигляді настає відповідальність.

>Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у Стрийському районі